KEŞİF

Mountaın Mont

Hımalayan Parka

İKONLARI

İkonlarımızı keşfet

1966. Dünyanın en zorlu bölgelerinde keşif gezilerinin ihtiyaçlarına hizmet etmek için doğan bu ürünler, artık ikon haline geldi. En son teknolojiden, yenilikçi tasarımdan ve sporcu içgörülerinden yararlanarak bir devrim niteliğinde olan bu ikonlar, bugün, şehrin sokaklarından dağ zirvelerine kadar her yerde kullanılır.

 

Mountain Mont

Ekstrem koşullardaki dağcılardan kayakçılara, aynı korumayı sağlamak için geliştirilen orijinal Mountain Mont günümüzde bir ikon haline geldi. Alpler'in altı klasik kuzey yüzüne tek bir sezonda tırmanan ilk Amerikan ekibi tarafından giyilen bu model, zorlu koşullarda ihtiyaç duyulan her şeye sahiptir ve bunu kanıtlamıştır.

 

Nuptse

Everest'in bir mil güneybatısında. Beş mil yukarıda. Nuptse zirvesinde hava soğuyor, gerçekten zorlu bir soğuk. Buradan ilham alarak adını verdiğimiz mont, oyunun kurallarını değiştiren sıcaklığıyla bilinir. Nuptse Mont, Himalaya ana kamplarından Manhattan şehir merkezine kadar soğuk koşullardaki tüm ihtiyaçlara uygun tasarlanan bir ikoniktir.

 

Himalayan Parka

Birinci sınıf tırmanışçılar yeni zirvelere ulaşmaya başladıkça, giderek zorlaşan koşullardan korunmaya ihtiyaç duydular. Atletlerimiz anlattı, tasarımcılarımız dinledi. Sonuç ne mi oldu? Yüksek irtifa tırmanışında ve soğuk havada hayatta kalmada altın standart haline gelen ultra sıcak Himalaya Parka dahil bir Keşif Sistemi tasarladık.

 

Denali

İhtiyaçtan doğan ve günlük giyim için bir tercih haline gelen Denali, özgür ruhlu maceraları simgeler. Todd Skinner ve Paul Piana'nın Yosemite'deki Salathé Duvarı'na 30 günlük tarihi tırmanışları sırasında ilk kez giyilen bu stil, teknik polar için yeni bir standart belirledi ve hem keşif gezileri hem de şehirli kaşifler için temel bir model haline geldi.

 

Duffel

Destansı maceraları sembolize edecek tek bir çanta olsaydı, bu Duffel olurdu. Dayanıklı kumaşlardan tasarlanmış ve hamallar, yaklar ve develer tarafından taşınmak üzere üretilmiş binlerce sağlam ekipman çantası, keşif kamplarından şehirlere kadar her yere seyahat ederek dünyanın her yerindeki keşifler için hazır.