TEKNOLOJİLERİMİZ Geri
alt

En gelişmiş nefes alabilir-su geçirmez dış giyim teknolojimiz. En gelişmiş nefes alabilir-su geçirmez dış giyim teknolojimiz.

DAHA FAZLASI
alt

Rüzgarın neden olduğu soğuğun etkilerini azaltmak ve rahat ettirmek için tasarlanmıştır. Rüzgarın neden olduğu soğuğun etkilerini azaltmak ve rahat ettirmek için tasarlanmıştır.

DAHA FAZLASI
alt

Neme karşı suyu iten ilk savunma katmanın. Neme karşı suyu iten ilk savunma katmanın.

DAHA FAZLASI
alt

Doğadaki en iyi sıcaklık-ağırlık oranı. Doğadaki en iyi sıcaklık-ağırlık oranı.

DAHA FAZLASI
alt

Zorlu koşullarda gelişmiş yalıtım performansı. Zorlu koşullarda gelişmiş yalıtım performansı.

DAHA FAZLASI
alt

Doğal ve sentetik sıcaklık düzenleyici yalıtım teknolojimiz. Doğal ve sentetik sıcaklık düzenleyici yalıtım teknolojimiz.

DAHA FAZLASI
alt

Dayanıklı, hafif ve sıkıştırılabilir sıcaklık için sentetik yalıtım. Dayanıklı, hafif ve sıkıştırılabilir sıcaklık için sentetik yalıtım.

DAHA FAZLASI
alt

Devrim niteliğindeki hafif ve ısıyı hapseden teknoloji. Devrim niteliğindeki hafif ve ısıyı hapseden teknoloji.

DAHA FAZLASI
alt

Hafif, emici ve serinleten kumaş teknolojisi. Hafif, emici ve serinleten kumaş teknolojisi.

DAHA FAZLASI
alt

Çığır açan yalıtım ve havalandırma teknolojimiz. Çığır açan yalıtım ve havalandırma teknolojimiz.

DAHA FAZLASI
alt

Soğuğa karşı ilk koruma katmanın Soğuğa karşı ilk koruma katmanın

DAHA FAZLASI
alt

Kuru kalman ve rahat etmen için nemi ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Kuru kalman ve rahat etmen için nemi ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmıştır.

DAHA FAZLASI
alt

Optimize edilmiş stabilite. Gelişmiş yastıklama. VECTIV™ teknolojisi. Her türlü patikada hız ve rahatlık için. Optimize edilmiş stabilite. Gelişmiş yastıklama. VECTIV™ teknolojisi. Her türlü patikada hız ve rahatlık için.

DAHA FAZLASI
alt

Öngörülemeyen hava koşullarında daha hızlı, hafif ve teknik tırmanışlar için yeni ve üstün teknoloji sağlayan ayakkabı ürün yelpazesini keşfet. Öngörülemeyen hava koşullarında daha hızlı, hafif ve teknik tırmanışlar için yeni ve üstün teknoloji sağlayan ayakkabı ürün yelpazesini keşfet.

DAHA FAZLASI
 

Guaranteed
to keep
you dry™

Son derece dayanıklı
su geçirmez-nefes alabilir
koruma.

 

Teknoloji
hakkında.

GORE-TEX'i anlatmaya gerek yok. Onlarca yıldır, bu teknoloji güvenilir su geçirmez koruma ile eşanlamlıdır.

En yüksek zirvelere tırmanırken, yamaçlarda kayarken, arkadaşlarla doğa yürüyüşü yaparken veya şehri keşfederken, GORE-TEX ürünler GUARANTEED TO KEEP YOU DRY vaadini yerine getirmek için sayısız aktivitede geniş bir ürün seçkisinde kullanılır.

Dayanıklı su geçirmezlik, üst düzey nefes alabilirlik ve tam rüzgar geçirmezlik. Gün boyu kullanım için güvenilir konfor ve koruma sunacak şekilde tasarlanır.

GORE-TEX’in özellikleri GORE-TEX’in özellikleri

alt

Dayanıklı Su
Geçirmezlik

alt

Tam Rüzgar
Geçirmezlik

alt

Üst Düzey
Nefes Alabilirlik

alt

Çok sayıda olasılık ve daha az etki.

Keşfetmeyi sevdiğimiz çevreyi
korumak için daha az PFC kullanımı.

Sürdürülebilirliğe odaklanma ihtiyacının bir parçası olarak, GORE-TEX polietilen (ePE) membran teknolojisinin geliştirilmesinde kilit rol oynamıştır.

Mevcut polimer PTFE’ye kıyasla, ePE zararlı PFC’ler olmadan üretilebilir.

Teknik performans gerekçeleriyle belirli ürünler ePTFE ile üretilmeye devam edilse de su geçirmez kumaş teknolojisindeki bu son gelişme toplam etkiyi azaltmak konusunda önemli bir adımdır.

alt
alt

Dış Shell katman


Katmanlama nasıl yapılır?

Su geçirmez-nefes alabilir GORE-TEX ürünleri her tür hava koşulunda dayanıklı su geçirmez koruma için bir izolasyon katmanının veya orta katmanın üzerine giyilebilecek şekilde tasarlanır. Bu teknoloji ayakkabılarda ve eldivenlerde de kullanılır.


GORE-TEX ürünlerimizi keşfet

GORE-TEX yüksek performanslı ürün teknolojileri montlarımızda, pantolonlarımızda, ayakkabılarımızda ve eldivenlerimizde kullanılır.

GİYİM

alt

Koruyucu katmanlı veya izolasyonlu astara sahip çok yönlü 2L kumaşlardan en zorlu koşullar için optimize edilen son derece dayanıklı ve nefes alabilir 3L yapılara kadar GORE-TEX teknolojisini ürün yelpazemizde kullanırız.

alt
alt

GORE-TEX PRO

alt

Mümkün olan en sağlam ve dayanıklı korumaya ihtiyaç duyan outdoor atletleri ve profesyonelleri için tasarlanan GORE-TEX Pro™ ürünleri GUARANTEED TO KEEP YOU DRY vaadini yerine getiren yüksek nefes alabilirlik özelliğine sahiptir.

AYAKKABI

alt

Dağ sporları yaparken veya şehri keşfederken, GORE-TEX ayakkabılar yola devam etmeni sağlayacak şekilde tasarlanır. En iyi nefes alabilirlik ve koruma dengesi sayesinde yıl boyu ve günün her saati kuru kalır ve rahat edersin.

alt

GORE-TEX WINDSTOPPER

alt

Tam rüzgar geçirmezlik. Güvenilir nefes alabilirlik. Cildi rahatsız etmez. GORE-TEX WINDSTOPPER membran nefes alabilirlikten ödün vermeden soğuk rüzgarların geçişini engelleyecek şekilde tasarlanır. Ter vücudu kolayca terk eder ve bu sayede her koşulda sıcak ve kuru kalabilirsin.

alt

Yakından incele.