Guaranteed
to keep
you dry™

Son derece dayanıklı
su geçirmez-nefes alabilir
koruma.

 

Teknoloji
hakkında.

GORE-TEX'i anlatmaya gerek yok. Onlarca yıldır, bu teknoloji güvenilir su geçirmez koruma ile eşanlamlıdır.

En yüksek zirvelere tırmanırken, yamaçlarda kayarken, arkadaşlarla doğa yürüyüşü yaparken veya şehri keşfederken, GORE-TEX ürünler GUARANTEED TO KEEP YOU DRY vaadini yerine getirmek için sayısız aktivitede geniş bir ürün seçkisinde kullanılır.

Dayanıklı su geçirmezlik, üst düzey nefes alabilirlik ve tam rüzgar geçirmezlik. Gün boyu kullanım için güvenilir konfor ve koruma sunacak şekilde tasarlanır.

GORE-TEX’in özellikleriGORE-TEX’in özellikleri

alt

Dayanıklı Su
Geçirmezlik

alt

Tam Rüzgar
Geçirmezlik

alt

Üst Düzey
Nefes Alabilirlik

alt

Çok sayıda olasılık ve daha az etki.

Keşfetmeyi sevdiğimiz çevreyi
korumak için daha az PFC kullanımı.

Sürdürülebilirliğe odaklanma ihtiyacının bir parçası olarak, GORE-TEX polietilen (ePE) membran teknolojisinin geliştirilmesinde kilit rol oynamıştır.

Mevcut polimer PTFE’ye kıyasla, ePE zararlı PFC’ler olmadan üretilebilir.

Teknik performans gerekçeleriyle belirli ürünler ePTFE ile üretilmeye devam edilse de su geçirmez kumaş teknolojisindeki bu son gelişme toplam etkiyi azaltmak konusunda önemli bir adımdır.

alt
alt

Dış Shell katman


Katmanlama nasıl yapılır?

Su geçirmez-nefes alabilir GORE-TEX ürünleri her tür hava koşulunda dayanıklı su geçirmez koruma için bir izolasyon katmanının veya orta katmanın üzerine giyilebilecek şekilde tasarlanır. Bu teknoloji ayakkabılarda ve eldivenlerde de kullanılır.


GORE-TEX ürünlerimizi keşfet

GORE-TEX yüksek performanslı ürün teknolojileri montlarımızda, pantolonlarımızda, ayakkabılarımızda ve eldivenlerimizde kullanılır.

GİYİM

alt

Koruyucu katmanlı veya izolasyonlu astara sahip çok yönlü 2L kumaşlardan en zorlu koşullar için optimize edilen son derece dayanıklı ve nefes alabilir 3L yapılara kadar GORE-TEX teknolojisini ürün yelpazemizde kullanırız.

alt

GORE-TEX PRO

alt

Mümkün olan en sağlam ve dayanıklı korumaya ihtiyaç duyan outdoor atletleri ve profesyonelleri için tasarlanan GORE-TEX Pro™ ürünleri GUARANTEED TO KEEP YOU DRY vaadini yerine getiren yüksek nefes alabilirlik özelliğine sahiptir.

alt

GORE-TEX WINDSTOPPER

alt

Tam rüzgar geçirmezlik. Güvenilir nefes alabilirlik. Cildi rahatsız etmez. GORE-TEX WINDSTOPPER membran nefes alabilirlikten ödün vermeden soğuk rüzgarların geçişini engelleyecek şekilde tasarlanır. Ter vücudu kolayca terk eder ve bu sayede her koşulda sıcak ve kuru kalabilirsin.

alt

Yakından incele.