FlashDry
 

FLASHDRY

 

FlashDry™ kumaş teknolojisi ikinci bir deri işlevi görecek şekilde geliştirilmiştir, nemi kumaşın yüzeyine iter ve en hızlı şekilde ortadan kaldırarak kullanıcıyı ağır aerobik aktiviteler sırasında kuru, serin ve rahat tutar.

FlashDry™ kumaşlar kullanıcının su aktivitelerinden sonra kuru ve rahat kalmasını sağlayan hızlı kuruma performansına katkıda bulunmak için ıslaklığı uzaklaştıracak ve suya karşı dayanıklı olacak şekilde geliştirilmiştir.

FlashDry™ Koton kumaşlar normal koton kumaşlara kıyasla gelişmiş nem kontrolü ve kuruma süresi sunacak şekilde geliştirilmiştir. Bu kumaşlar gelişmiş nem kontrolü performansı sağlarken koton konforunu sunmaya devam eder.

FlashDry XD™ nem kontrolü ve kuruma süresi avantajı sağlar ama aynı zamanda en zorlu koşullarda ekstrem dayanıklılık (XD) ve performans için aşınmaya ve sökülmeye karşı daha fazla dayanıklılık sunar.

FlashDry XD™ kumaşlar hızlı kuruma ve kolay bakım avantajı sağlar ama aynı zamanda zorlu koşullarda ekstrem dayanıklılık (XD) ve performans için aşınmaya ve yırtılmaya karşı daha fazla dayanıklılık sunar.

E-posta adresinize gönderilen linki tıkladıktan sonra, üyelik işleminiz tamamlanacaktır.