Ödeme

 

The North Face® Online Mağaza hangi ödeme türlerini kabul ediyor?

Sitemiz üzerinden; MasterCard ve Visa tipli kredi kartları, BKM Express ve Masterpass altyapılarında kayıtlıysanız bu seçenekleri ve havale işlemini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Havale veya EFT seçeneği ile ödeme yapmak için; banka hesap bilgileri aşağıda belirtilmiştir. Havale ve EFT ödemelerinizde, alıcı ismi mutlaka RND Yazılım ve E-Ticaret A.Ş olarak girilmelidir. Ayrıca, havale ya da EFT ödemelerinde ödemenin hangi siparişe ait olduğunu belirtmek adına açıklama bölümüne sipariş numaranızı eklemeniz gerekmektedir. Havale yöntemi ile verilen siparişlerin hesap kontrolleri günlük olarak saat 15:00'da gerçekleştirilmektedir. 2 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecektir.

Kartımdan ne zaman para çekim işlemi gerçekleşir?

Siparişinizi oluşturduğunuz anda, kredi veya banka kartınızdan siparişinizin toplam tutarı kadar harcama yapılacaktır. Kredi veya banka kartınızı veren kuruluş, sipariş edilen ürünlerin ödemesi için kartınızın kullanılmasına izin verene kadar siparişinizi kabul etmeyeceğiz ve ürünlerin sevkini gerçekleştirmeyeceğiz.

The North Face® online mağazadan alışveriş yapmak güvenli mi?

Evet. Alışverişlerinizin ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak adına gereken önlemleri aldığımız için gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Kartım neden reddedildi?

Kartınız aşağıdaki nedenlerden dolayı reddedilmiş olabilir: Kartınızın son kullanma tarihi geçmiş olabilir. Kartınızın hala geçerli olup olmadığını kontrol edin. Kredi kartı limitinize ulaşmış olabilirsiniz. İzin verilen harcama limitinizi aşmadığınızı kontrol etmek için kredi kartı firmanız ile iletişime geçin. Bazı bilgiler yanlış girilmiş olabilir. Gerekli tüm alanların doğru doldurulduğunu kontrol edin. Bu nedenlerden hiçbiri sizin için geçerli değilse size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz. Lütfen, Buradan müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

E-posta adresinize gönderilen linki tıkladıktan sonra, üyelik işleminiz tamamlanacaktır.