FlashDry

PRIMALOFT®

 

The North Face® termal giysilerde soğuk havada ısıyı korumak için doğal ve sentetik izolasyon kullanılır.

PRIMALOFT® SILVER İZOLASYON


Sayısız fayda sunacak şekilde geliştirildi - milyonlarca cep ekstrem koşullarda vücut ısısını içeri hapseder ve hacminin az oluşu aktivite sırasında üstün hareket özgürlüğü sağlar. PrimaLoft® tescilli işlemi izolasyon yağışlı koşullarda bile sıcaklık özelliğini koruduğu için üstün performans sağlar. Aktif kullanım, katlanabilirlik, nefes alabilirlik ve yumuşaklık için hafif bir tasarımda dayanıklılık sunacak şekilde geliştirildi. Performanstan ödün vermemenizi sağlar.

PRIMALOFT® GOLD İZOLASYON


Tüm sentetik izolasyon performanslarının temel ölçütü olan Primaloft® Gold İzolasyon ekstrem koşullarda koruma arayan macera tutkunları için ideal seçenektir. Mikrofiberler bunu mevcut en etkili sentetik izolasyon kılmak için vücut ısısını hapseder ve su-iticilik en ıslak hava koşullarında bile yalıtım sunar - ıslandığında sıcaklığın %98'ini muhafaza eder. Bu benzersiz termal özellikler aynı zamanda nefes alma, sıkıştırılabilirlik ve olağanüstü yumuşaklığı da içerir -bunu yalıtım performansının zirvesi olarak düşünebilirsiniz.

PRIMALOFT® SILVER İZOLASYON ECO


Primaloft® Silver İzolasyon Eco mevcut olan en yüksek performanslı ekolojik izolasyonu sunmak için tüketici-sonrası geri dönüştürülmüş materyallerden üretilir. PrimaLoft, Inc.'teki yağışlı hava performansı uzmanları yağışlı havalarda rahat etmenizi sağlayan, hacmi az sıcaklık için bu %70 geri dönüştürülmüş iplik teknolojisini tescilli suya dayanıklı kaplama ile bir araya getirdi. Yüksek seviyede sıkıştırılabilir olan ve kaz tüyüne benzeyen yumuşaklık hissi sağlayan sınıfının en iyisi, ekolojik izolasyon bilinç sahibi izolasyon sunar.

PRIMALOFT® BLACK İZOLASYON HI-LOFT


Primaloft® Black izolasyon Hi-Loft aslen standart devamlı iplikli izolasyonların genel eksiklerine çözüm bulmak için geliştirilmiştir: katlanabilirlik ve yumuşaklık. Bu, PrimaLoft® sentetik izolasyondan beklenen tüm özellikleri sunar – tam sıcaklık değerleri, yağışlı hava performansı, kullanışlı katlanabilirlik ve yumuşak bir his. İplikler performans beklentisini karşılayan ve soğuk noktaları elimine eden hacimli bir izolasyon ortaya koyar. Kuru ve yağışlı koşullarda vücut ısısını etkili şekilde içeri hapsederken nefes alma özelliğini koruyan bu izolasyon dış unsurlara karşı koruma ve konfor sunar.

E-posta adresinize gönderilen linki tıkladıktan sonra, üyelik işleminiz tamamlanacaktır.