ThermoBall

HAVAYA KARŞI KOYUN,
NEREDE OLURSANIZ OLSUN

The North Face™ kaz tüyüne yeni sentetik bir alternatif geliştirmek için Primaloft® ile işbirliği yaptı. Thermoball™ izolasyon teknolojisinde bir devrimdir. Geleneksel, sentetik izolasyonların aksine, Primaloft dolgu kaz tüyüne benzer şekilde sıkı kümelerden oluşur; sıcaklığı korumak için ısıyı küçük hava ceplerine hapseder.

Technologies

Thermoball™ Teknolojisi sentetiklerin yağışlı hava izolasyon performansıyla birlikte kaz tüyünün hafifliğini, hacmini, sıcaklığını ve sıkıştırılma özelliğini sunar.

THERMOBALL' U KEŞFEDİN!

ERKEK KOLEKSİYONU

KADIN KOLEKSİYONU

 • HER KOŞULDA

  Islandığında bile hacmini ve sıcaklığını koruyan sıkıştırılabilir Thermoball yalıtımlı montun tüm hava koşullarına uygun çok yönlülüğü ile dağda daha sıcak kalın.

 • HER ORTAMDA

  Soğuk hava koşullarında ağırlığı sıcaklık ve konfor için ıslak ortamlarda sıcak kalan çok yönlü Thermoball yalıtımlı montu giyin.

 • HER AKTİVİTEDE

  Bir sonraki antrenmanınızda her türlü hava koşulunda konforlu sıcaklık hissi için Primaloft® izolasyona sahip aerodinamik Thermoball mont ile sıcaklık ve hareketliliğin kusursuz dengesini yakalayın.

ISLANDIĞINDA BİLE SICAK KALIR

ThermoBall™ ıslandığında hacmini koruyarak sıcaklığı içeri hapseden ultra hafif, sıkıştırılabilir sentetik izolasyona sahiptir.

Thermoball wet
 • ThermoBall™ fibers

 • Kaz Tüyü Alternatifi

CEP BOYUTUNDA KATLANABİLİR

ThermoBall™ katlandığında çok az yer kaplar ve kendi cebine sığar. İnanmak için gözlerinizle görmeniz gerek.

 

CEP BOYUTUNDA KATLANABİLİR.

ThermoBall™ katlandığında çok az yer kaplar ve kendi cebine sığar. İnanmak için gözlerinizle görmeniz gerek.

E-posta adresinize gönderilen linki tıkladıktan sonra, üyelik işleminiz tamamlanacaktır.