FlashDry
 

WINDWALL®

 

Windwall™ kumaşlar rüzgarın soğuğunu büyük oranda kesmek ve aşırı ısınmadan rahat kalmak için esneklik ve nefes alabilirlik sunacak şekilde geliştirilmiştir.

Windwall™ soft shell ürünlerin tam Rüzgar Geçirmez ve Rüzgara Karşı Dayanıklı seçenekleri mevcuttur. Tam rüzgar geçirmez seçeneklerimiz en fazla koruma sunan, su geçirmez ve rüzgar geçirmez ürünlerdir ve daha soğuk hava koşullarında rahatlık sağlayan nefes alabilirlik özelliğini korurlar. Rüzgara karşı dayanıklı seçenekler esneklik ve daha az dış hava geçirgenliği ile geliştirilmiş çok yönlü ürünlerdir, hem nefes alabilir hem suya karşı dayanıklı olmaları birçok aktivite ve hava koşulu için ideal olmalarını sağlar.

Windwall™ shell ürünler hareket halindeyken çok yönlülük için katlandığında az yer kaplayan hafiflik ve rüzgara karşı dayanıklı koruma sunar.

Windwall™ polar ürünler geleneksel poların konfor ve nefes alabilirliğini korur ancak aynı zamanda gelişmiş sıcaklık için rüzgar soğuğunu kesecek şekilde geliştirilmişlerdir.

WindWall™ standartlarımıza uyan tüm ürünlerde WindWall™ marka adı yazar ve ürün etiketinde rüzgar geçirmez ve rüzgara karşı dayanıklı olduğu açıkça belirtilir.

E-posta adresinize gönderilen linki tıkladıktan sonra, üyelik işleminiz tamamlanacaktır.