Erkek | Aktiviteler | Dağcılık

 

Dağcılık

Ekipman ile ilgili ipuçlarından ilham verici atlet hikayelerine kadar bir sonraki dağcılık maceran için ihtiyacın olan her şeyi keşfet.

Nanga Parbat
Keşfi:
GÜNCELLEMELERİ TAKİP ET

Nanga Parbat
Keşfi

Alpinist Hervé
Barmasse ile tanış

DAHA FAZLASI

Teknolojiler

Yenilikçi bölmeli yapısı, son derece hafif ve yüksek kesimlidir. 800 dolgulu ProDown™ kullanarak hacmi en aza indirir ve sıcaklığı en üst düzeye çıkarır.

Dünyanın en gelişmiş nefes alabilen su geçirmez dış giyim teknolojisi. Şimdiye kadar ilk kez, su geçirmez bir membran ile hava geçirgenliğini bir arada tasarladık.

Devrim niteliğindeki nefes alabilen kaz tüyü yapı, hava geçirgenliği yüksek yüzey kumaşını tüy geçirmez bölmelerle birleştirerek son derece aktif olduğunda nefes alabilen sıcaklık sağlar.

Bu son teknoloji, tüm gün konfor sağlamak için ağırlığı ve termo düzenlemeyi optimize eden tam döngülü bir kumaş yapı kullanır.

Bu performans odaklı taban katmanı, nemi aktif olarak vücuttan emen ve giysinin dışına iten materyaller içerir.

Atletler tarafından test edildi.
Keşifler ile kanıtlandı.

Atletler tarafından test edildi. Keşifler ile kanıtlandı.

Bebsi Vigl

Hervé Barmasse

Matterhorn'un gölgesinde bir dağcı ailesinde dünyaya gelen Hervé, dünyanın en başarılı ve saygın alpinistlerinden biridir. Bu başarı, daha önce kimsenin gitmediği yerleri keşfetme arzusu ve mümkün olanın sınırlarını keşfetme kararlılığıyla güçleniyor.

Babsi Vigl bir dağcı, yazar ve Avusturya Keşif Ekibi üyesidir. 2020'de Patagonya'daki Cerro Torre'ye tırmandığından beri, bir dağcı ve bir kadın olarak zirveye yaptığı yolculuk hakkında kapsamlı yazılar yazdı.

Atletin Seçimi

 
 

ERKEK L3 50/50 KAPÜŞONLU KAZ TÜYÜ MONT

ERKEK FUTURELIGHT™ TULUM PANTOLON

ERKEK L5 FUTURELIGHT™ MONT

 
 

ERKEK L3 50/50 KAPÜŞONLU KAZ TÜYÜ MONT

ERKEK FUTURELIGHT™ TULUM PANTOLON

ERKEK L5 FUTURELIGHT™ MONT

sdsd

VİDEOYU İZLE

Trans-Antarctica Keşfi

Her yolculuk bir dönüm noktasıdır.
1990'da The North Face, Antarktika'nın ilk geçişi için uluslararası bir kaşif ekibi gönderdi; bu, 4000 kilometre boyunca olağanüstü bir fiziksel başarıydı.
Görevleri, iklim değişikliğini incelemek ve Antarktika'nın nesli tükenmekte olan çevresi için farkındalık yaratmaktı. Partnerleri, en soğuk kıtayla yüzleşmek için tasarlandı. Başarısızlık ve zafer arasında bir geçit haline geldi. Tüm dünyayı bir araya getiren birliğin sembolü oldu.

;

E-posta adresinize gönderilen linki tıkladıktan sonra, üyelik işleminiz tamamlanacaktır.