FlashDry

KAZ TÜYÜ DOLGUSU

TERMAL İZOLASYON

The North Face hayvan sağlığını korumaya ve kaz ve kuş tüyü tedarik zincirinde izlenebilirliği artırmaya kendini adamıştır. Kaz tüyünün gereksiz zulme veya zorla beslenmeye maruz kalmış hayvanlardan elde edilmemesini sağlamak ve The North Face ürünlerinde kullanılan kaz tüyünün orijinal kaynağını doğrulamak için bir izlenebilirlik sistemi kurmak adına Responsible Down Standard'ı (RDS) geliştirdik.

RDS-sertifikalı kaz tüyü bu sonbahar seçili ürünlerde bulunacak ve nihai amacımız 2017 yılında kaz tüyü içeren tüm ürünlerimizin RDS-sertifikalı olması.

Responsible Down Standard'a olan bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi için, İnovasyon sayfasını ziyaret edin.

Kaz tüyünün dolgu oranı iki önemli özelliği gösterir: sıcaklık-ağırlık oranı ve sıkıştırılabilirlik; ikisi de sıcaklığı korumak ve konfor sağlamak açısından önemlidir. Gerçek dolgu oranı yaklaşık otuz gramlık kaz tüyünü dereceli silindire koyup kaz tüyünün inç küp biriminde kapladığı hacmi ölçerek hesaplanır. The North Face® ürünleri 550 ila 900 dolgu arası özel, yüksek-dolgulu kaz tüyü kullanılarak yalıtılır ve bu, piyasada mevcut olan en yüksek kaliteli kaz tüyünü temsil eder.

FAYDALAR

 
  • Üstün Sıcaklık ve Konfor
  • Hafif İzolasyon
  • Daha Az Dolgulu Kaz Tüyüne Kıyasla Daha Fazla Hacim (sadece 900 + 800)
  • En Üstün Kalite, Yüksek-Dolgulu Kaz Tüyü

 

900 DOLGU KAZ TÜYÜ


900 dolgu piyasada mevcut olan en kaliteli kaz tüyüdür ve benzersiz sıcaklık-ağırlık oranı, yüksek seviyede sıkıştırılabilir oluşu, ultra hafifliği ve üstün sıcaklığı ile izolasyonda altın standart olarak kabul edilir. Son derece sınırlı sayıda mevcuttur, The North Face® 900 dolgu kaz tüyünü minimum ağırlık ve maksimum sıcaklığın büyük önem taşıdığı, en üst donanımı olan Summit Series® dış giyim ve ekipmanlarında kullanır.

800 DOLGU KAZ TÜYÜ


800 dolgu kaz tüyü yüksek küme-tüy oranı ile sıra dışı sıcaklık sunar ve üstün sıcaklık ve performans için daha fazla hacim ve sıkıştırılabilirlik özelliğine sahiptir.

700 DOLGU KAZ TÜYÜ


700 dolgu kaz tüyü güçlü bir sıcaklık-ağırlık oranına sahiptir ve farklı derecelerdeki sıcaklıklarda hafif izolasyon sunar.

600 DOLGU KAZ TÜYÜ


600 dolgu kaz tüyü sıcak, hafif ve dayanıklıdır. Genel outdoor ve günlük kullanım için idealdir.

E-posta adresinize gönderilen linki tıkladıktan sonra, üyelik işleminiz tamamlanacaktır.