APEX FLEX GTX®.

WEATHER
EVERYTHING.

 
 
KEŞFEDİN

ULTRA YUMUŞAK.
İNANILMAZ KURU.

Dayanıklı, esnek-dokuma shell, su geçirmez Gore-Tex® zar ve yumuşak, örme kumaş yüzlü iç, nefes alabilirlik ve tam su geçirmezlik sunan Apex Flex ceketlerde bir araya geldi.

su geçirmez

nefes alır

ultra yumuşak

 

 
+

Su geçirmez
Gore-Tex®
3 katmanlı shell

 
+

Üstün konfor için dikişsiz yapı

 
+

Tam sızdırmaz
dikişli

 
+

Nefes alan ve tam su geçirmez
örme yüzlü iç

 
+

Ultra-yumuşaklık: yumuşak,
esnek örme kumaş yüzü

 
+

Sıcaklık sunan iç katman

 
 

Yalıtımlı

Dış Katman

 
 
  
 

Erkek Apex Flex
Gore-Tex® Thermal Mont

Yalıtımlı

Dış Katman

Kuru hava koşullarından emin olamadığınızda, Thermal Montun Gore-Tex shell katmanı yağmuru dışarıda, sıcaklığı içeride tutar.

En sevdiğiniz kapüşonlu üstünüzün konforunu sunan bu yağmurluğun süper-hafif yapısı arazi veya şehirde hızlı ilerlemenizi sağlar.

 

Tüm dünyada keşif ruhunu
tek bir bütün haline getiriyoruz

Birbirinden farklı macera tutkunlarından oluşan ekibimizi bir araya getiren, keşif yoluyla dünyada bir iz bırakma arzuları.

 
 
Sophie Everard @sophiemadtolive
 

'Mad to Live' ve 'Mad to Live Retreats'in ardındaki deha olan Sophie tüm yaratıcı, fitnes ve keşif girişimlerinin kaydını tutarak sayısız insana her gün maceraya atılmaları için ilham veriyor.

German Adventurer @germanadventurer
 

Alman Macera Tutkunu Thomas dünyanın yeni köşelerini keşfetmek için bitip tükenmeyen bir istek duyan bir fotoğrafçı. Thomas fotoğrafları ile takipçilerini bir yolculuğa çıkartıyor ve birçok kişiyi daha önce gitmeyi akıllarından bile geçirmeyecekleri yerlere gitmeleri için motive ediyor.

;