NEWEXPLORERS

KEŞFET  

KEŞİF TUTKUNLARI İÇİN MONTLAR

Her an harekete geçmek için hazır olun.

Thermoball™ Mont

Hafif, çok yönlü ve ultra-katlanabilir. ThermoBall™ hareket özgürlüğünün zorunluluk olduğu, hareket halinde bir hayat için ideal monttur.

apex-flex mont

En kötü hava koşullarında, Apex Flex göreve hazırdır. Dağ zirvesinden şehir sokaklarına kadar her yerde yağmuru dışarıda, ısıyı içeride tutar.

Tüm dünyada keşif ruhunu tek bir bütün haline getiriyoruz #NeverStopExploring

Birbirinden farklı macera tutkunlarından oluşan ekibimizi bir araya getiren, keşif yoluyla dünyada bir iz bırakma arzuları.

 
 
Okiem
@OkiemOfficial
Okiem bir piyanist ve besteci olarak kendisine has 'Cinematic Classical' soundunu yaratmak için piyano ve sentezleri bir araya getirerek tüm dünyada kitleleri ele geçirdi ve bir müzik fenomeni olarak ün saldı.
 
 
 
German Adventurer
@germanadventurer
Alman Macera Tutkunu Thomas dünyanın yeni köşelerini keşfetmek için bitip tükenmeyen bir istek duyan bir fotoğrafçı. Thomas fotoğrafları ile takipçilerini bir yolculuğa çıkartıyor ve birçok kişiyi daha önce gitmeyi akıllarından bile geçirmeyecekleri yerlere gitmeleri için motive ediyor.
 
 
 
Marie Mouroum
@marie.mouroum
Berlin'de yaşayan dublör Marie Mouroum'un dövüş sanatları ve oyunculuk geçmişi var. Black Panther ve Avengers: Infinity War gibi hit filmlerde rol alması zihinsel ve fiziksel sınırlarını her gün zorlamasını sağlayan bir kariyer edinmesine yardımcı oldu.
 
 
 
Sophie Everard
@sophiemadtolive
'Mad to Live' ve 'Mad to Live Retreats'in ardındaki deha olan Sophie tüm yaratıcı, fitnes ve keşif girişimlerinin kaydını tutarak sayısız insana her gün maceraya atılmaları için ilham veriyor.
 
 
;