COP27 LP

Eğer

şimdi harekete geçmezsek

keşfedilecek

hiçbir şey kalmayacak.

Kaydır

Birlikte daha cesur adımlar atalım

Küresel iklim değişikliği krizi, kolektif çabalarımız konusunda her zamankinden daha fazlasını gerektiriyor. Bu nedenle, Avrupa liderlerinden yaklaşan COP27'de açık bir bildiri ile daha cesur adımlar atmaları için Protect Our Winters ve outdoor endüstrisindeki kararlı partnerlerimiz ile güçlerimizi birleştirdik.

COP27' YE MEKTUBUMUZU OKU

Harekete geçme zamanımız geldi

Gün
 
:
Saat
 
:
Dakika
 
:
Saniye
 

Küresel sıcaklıktaki artışın 1,5°C ile sınırlandırılması, iklim değişikliğinin en uç etkilerinden kaçınmak için kritik olacaktır. Bugüne kadar 193 ülke, sıcaklık artışını 1,5°C ile sınırlandırma çabalarını sürdürmek için Paris Anlaşması'nı imzaladı. Bunu yapmak için, emisyonların 2030 yılına kadar %45 oranında azaltılması ve 2050 yılına kadar net sıfıra ulaşması gerekiyor. Ancak, harekete geçmek için zaman daralıyor.

COP27'de umut veren hedefler

6 Kasım 2022'de dünyanın dört bir yanından liderler Mısır'ın Şarm El-Şeyh şehrinde düzenlenen 27. BM Taraflar Konferansı'nda (COP27) bir araya gelecek.

Geçen yıl Glasgow'da düzenlenen COP26'da verilen taahhütlerin ardından COP27, iklim kriziyle yüzleşmek için küresel çabaları hızlandırmak üzere hükümetleri bir araya getirecek.

COP27 HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Adım atmaya hazırız, Ya sen?

Küresel ısınmayı sınırlama umudumuzu sürdürmek istiyorsak, daha güçlü, daha cesur iklim politikalarına ihtiyacımız var. COP27'deki tüm politikacıları bunun gerçekleşmesi için ellerinden geleni yapmaya çağırıyoruz.
Talep ediyoruz: Harekete Geç. Umut ver.

COP27' YE MEKTUBUMUZU OKU

Basecamp Dünyamızı korumak

Daha fazlasını yapabileceğimizi ve yapmamız gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle, gelecek nesillerin keşfetmesi için oldukça önemli olan Basecamp'imizi korumak amacıyla dünya üzerindeki olumsuz etkimizi azaltmanın yeni yollarını keşfetmekten asla vazgeçmeyiz.

%100 sorumlu bir şekilde tedarik edilen kumaşlar kullanmak

Tüm ürünlerimizi geri dönüştürülmüş, yenilenebilir veya sorumlu bir şekilde tedarik edilen yenilenebilir materyallerden tasarlamak için çalışıyoruz.

Bu, en yüksek hacimli materyallerimizi, giyim için 2025'e ve ayakkabı ve ekipman için 2030'a kadar ya geri dönüştürülmüş, sorumlu kaynaklardan temin edilen ya da yenilenebilir materyallere dönüştürmek anlamına gelir.

Sürdürülebilir ambalajlamaya geçişi hızlandırmak

Hedefimiz 2025 yılına kadar tek kullanımlık plastik ambalajları ortadan kaldırmak. Bu arada ürün ambalajlarını azaltıyor ve geri dönüştürülebilir şekilde tasarlıyoruz.

Ürün etiketleri ve karton sevkiyat kolileri gibi tüm kağıt materyallerimiz çin yalnızca geri dönüştürülmüş içerik ve/veya üçüncü taraf onaylı içerik (Forest Stewardship Council onaylı gibi) kullanıyoruz.

Tedarikçilerimizin ve perakendecilerimizin çevresel ayak izlerini en aza indirmek

2030 yılına kadar %50 daha aza indirgemek hedefiyle çevresel ayak izlerini azaltmalarına yardımcı olmak için tedarikçilerimizle birlikte çalışmaya kararlıyız.

Döngüsellik Ölçeği

Daha önce sahip olunan ekipmanı geri dönüştürmek ve hammaddeleri yeniden kullanarak onları atık akışından uzak tutmak için döngüsel sistemler geliştiriyoruz.

Bu yıl, özellikle döngüsellik için tasarlanmış ilk ürünlerimizi piyasaya sürüyoruz. Kullanılmış ekipmanları atık alanlarından uzak tutmaya yardımcı olan girişimlerimize devam ediyoruz. Renewed Koleksiyonumuzun sürekli olarak kullanıma sunulmasıyla, kullanılmış ekipmanlara keşif için ikinci bir şans veriyoruz.

;

E-posta adresinize gönderilen linki tıkladıktan sonra, üyelik işleminiz tamamlanacaktır.