DAHA FAZLASI

 
 

Keşfetmek için tasarlandı. Şehir için yorumlandı.

Keşif birçok biçimde gerçekleşir. Bu sezon NSE koleksiyonu,farklı kültürlere ait seslerden, özgün hareketlere kadar bir çok detay ve fikri yansıtıyor.

alt
alt

KEŞFET

alt

KEŞFET

NEVER STOP EXPLORING

 
alt
alt

KEŞFET

"Tıpkı sahnede olduğu gibi, doğada da kendimi özgür hissediyorum. Beni her ikisine de çeken benzerlik: özgürlük ve herkes tarafından hoş karşılanma duygusu"

alt

KEŞFET

alt
alt

KEŞFET

NEVER STOP EXPLORING

alt
alt

KEŞFET

alt
alt
alt

KEŞFET

alt
alt

KEŞFET

alt
alt
alt
alt

KEŞFET

alt
alt
alt

2000'lerin başındaki hedonizmden ilham alan ve Londralı sanatçı Kam-BU'nun yoğun lirik müziği ile desteklenen ilk adımımız, özgür ifadenin çoşkulu enerjisini yansıtır.

Nottingham'da doğdu, Londra'da büyüdü. Kam-BU, geleceği olan bir sanatçı ve iklim aktivisti. Benzersiz sesi ile İngiliz Rap kültürüne saygı duruşunda bulunurken, aynı zamanda rave kültürünü ve Jamiaika'ya uzanan köklerini yansıtır.

Kam'ın diğer büyük tutkusu, dışarıdaki huzur ve sessizliktir. Stüdyoda veya konser turunda olmadığında, Kam'ı, kendi arazisinde veya yeşil alanlarda London Wildlife Trust ile çalışırken bulabilirsiniz.

Hem mikrofon başında hem de mikrofon dışında, daha sürdürülebilir yaşam mücadelesinde aktif bir sesken, yeni single'ı "Live-O", müziğin gücüyle maceranın yeniden harekete geçmesi hakkında çılgın bir marş gibi, parti kültürüne ve doğaya övgü niteliğindedir.

 

Live-O

NSE sunar: Kam-BU yeni single