TOPLULUKLAR

TOPLULUKLAR

 

The North Face Topluluk Yöneticileri Avrupa'nın önemli şehirlerinde yaşayan insanların doğayla olan bağlarını yeniden oluşturma hareketine liderlik eder. Mağazalarımızdaki ve civarındaki topluluklarla etkileşime geçerek haftalık olarak gerçekleştirilen koşulara katılmaları için onları motive ederler, seminerler ve haftalık etkinlikler düzenlerler.

 

Mountain Athletics antrenmanından outdoor fotoğrafçılığı masterclass’larına ve hafta sonu patika koşusu maceralarına kadar, Topluluk Yöneticilerimiz sıradanlıktan kaçmak isteyenlerin zihnen, bedenen ve ruhen güç toplamasına yardımcı olur.

 

TOPLULUK YÖNETİCİLERİMİZ İLE TANIŞIN

 

Jen Slater, Topluluk Yöneticisi, The North Face, Regent Caddesi, Londra

 

Londra’da yaşayan outdoor tutkunu Jen kendini “sporcu olmaya çalışan” bir kişi olarak tanımlamakta ve herkese uygun bir aktivite olduğunu kanıtlamaya çalışarak hareketsiz kalmayı gerektirmemesi şartıyla her şeyi en az bir kez denemektedir.

 

Tırmanıştan patika koşusuna, sörf tahtasında yogadan köpüklü su raftingine kadar Jen modern keşif tutkununun özünü yansıtmaktadır.

Londra’daki Topluluk Yöneticimiz olarak enerjisini, haftalık etkinlikler gerçekleştirerek, yerel kulüpler ve organizasyonlar ile ortaklıklar kurarak veya şehirdeki diğer keşif tutkunları ile iletişime geçerek insanların doğayla bağını sağlamaya harcamaktadır.

Jen'in sloganı şudur: "Bir kişiye bile şehrin dışındaki dünyayı keşfetmesi ve öğrenmesi için ilham verebiliyorsam, buna değiyor demektir".