Daha iyi bir gelecek, sadece hedef değildir. Bu bir yolculuk. Ve keşif doğamızda olduğundan, seyahat etmekten vazgeçmeyeceğimiz bir yolculuktan bahsedebiliriz. Daha iyi kumaşlar ve materyallerden tedarikçilerimizle daha iyi ortaklıklara kadar, gelecek nesil kaşifler için ana kampımızı bulduğumuzdan daha iyi durumda nasıl bırakacağımızı keşfetmeyi asla bırakmayacağımıza söz veriyoruz.

Sürdürülebilir ikonlarımız ile tanışın

Denali Polar

Nuptse Mont

Duffel

Berkeley California
Tişört

Daha iyi bir gelecek için yolculuğumuzu keşfet

%100 sorumlu kaynaklı kumaşlara geçiş yapmak

Tüm ürünlerimizi geri dönüştürülmüş, yenilenebilir, organik veya sorumlu kaynaklı yenilenebilir kumaşlardan tasarlamak için çalışıyoruz.

Bu, bir ömür boyunca yenilenecek materyallerden üretilen kumaşların tedarik edilmesi anlamına gelir. 2025 yılında tüm kıyafetlerimiz, 2030 yılında ise tüm ayakkabı ve ekipmanlarımız ile hedefimize ulaşma yolundayız.

DAHA FAZLASI

Sürdürülebilir ambalajlama sürecini hızlandırmak

Hedefimiz, 2025 yılına kadar tek kullanımlık plastik ambalajları ortadan kaldırmak. Bu süreçte ise, ürün ambalaj miktarını azaltıyor ve geri dönüştürülebilir şekilde tasarlıyoruz.

Ürün askı etiketlerimiz ve karton taşıma kutularımız gibi tüm kağıt materyallerimiz için yalnızca geri dönüştürülmüş içerik ve/veya üçüncü taraf onaylı içerik (Forest Stewardship Council onaylı gibi) kullanıyoruz.

DAHA FAZLASI

Tedarikçilerimizin ve perakendecilerimizin çevresel ayak izlerini en aza indirmek

2030 yılına kadar %50 azalma hedefiyle, çevresel ayak izlerini azaltmalarına yardımcı olmak için tedarikçilerimizle birlikte çalışmaya kararlıyız.

Misyonumuzu ve değerlerimizi paylaşan perakendeciler ile de iş birliği yapıyoruz.

DAHA FAZLASI

Ölçümlenebilir Dönüşüm

Daha önce sahip olunan ekipmanı geri dönüştürmek ve hammaddeleri atık akışlarından uzak tutarak yeniden kullanmak için dönüşüm sistemleri geliştiriyoruz.

Bu yıl, bilinçli olarak döngüsellik için tasarlanan ilk ürünlerimizi piyasaya sunuyoruz. Sınırlı Garanti onarım programımız ve Clothes the Loop programımız gibi, kullanılmış ekipmanı çöp alanlarından uzak tutmaya yardımcı olan girişimlerimiz bulunuyor ve Renewed Koleksiyonumuzun sürekli olarak kullanıma sunulmasıyla, kullanılmış teçhizata keşif için ikinci bir şans veriyoruz.

DAHA FAZLASI

"Ödün Vermeden Keşfet" rozeti ile web sitemizde en sürdürülebilir ürünleri bulmayı kolaylaştırıyoruz. Rozeti kazanmak için giysi ekipmanı ve aksesuarlarının ağırlıkça en az %75 oranında geri dönüştürülmüş, yenilenebilir ve/veya sorumlu kaynaklı yenilenebilir materyallerden tasarlanmış olması gerekir. Ürün dayanıklı bir su geçirmez (DWR) kaplamaya sahip ise, florlu olmayan kimyasallardan arındırılmış olmalıdır.