Alternate Text
Alternate Text

Keşfetmek için aşağı kaydır

 

Ödün
Vermeden
Keşfet

Bir yandan gezegenimizde daha küçük ayak izi bırakmak için çalışırken, aynı zamanda, keşif için en performanslı ürünleri yaratmaya kararlıyız.

Baştan sona
sürdürülebilirlik

Doğa, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Bu nedenle, bizi sürdürülebilirlik yolunda tutan dört aksiyona geçirilebilir hedef oluşturduk. Ürünleri yaratma şeklimizde daha bilinçli ve yenilikçi olmaktan, sürdürülebilir bir alışveriş deneyimi yaratmaya, ekipmanınızın ömrünü nasıl uzatacağınızı amlatmaya ve kullanılmış ekipmana ikinci bir şans vermeye kadar - keşfettiğimiz yerler üzerindeki etkimizi en aza indirgemek hepimizin görevi.

Hedefimiz

Ölçülebilir döngüsellik

Her saniye, bir çöp kamyonu eşdeğerinde çöp depolanmakta veya yakılmaktadır. Bu, giyim sektöründe kullanılan materyalin % 87'sinin atık olarak sonuçlandığı anlamına geliyor.

Bunu ele almak için ilk adımımız, ürünlerimizi tasarlarken daha sürdürülebilir materyaller kullanmaktır. Nihayetinde amacımız, önceden sahip olunan ekipmanları geri dönüştürmek, hammaddeleri yeniden kullanmak ve onları atık akışından uzak tutmak için döngüsel sistemler geliştirmektir. Mevcutta ekipmanı çöplüklerden uzak tutmaya yardımcı olacak girişimlerimiz olsa da, döngüsellik için tasarlanmış ilk ürünlerimiz 2022'de piyasaya sürülecek. Ayrıca atıklarla mücadele etmeye ve ürünlerimizin ömrünü uzatmaya yardımcı olmak amacıyla hayata geçireceğimiz üç özel programımız var: Sınırlı Garanti programımız, Renewed Koleksiyonumuz ve Kıyafet Döngüsü programımız.

2025 yılı itibari ile
%100 sorumlu kaynaklı kumaşlar

Ürettiğimiz tüm ürünlerin, ömür boyu yenilenecek materyallerden elde edilen geri dönüştürülmüş, yeniden kullanılabilen, organik veya sorumlu bir şekilde elde edilen yenilenebilir kumaşlardan yapılmasını sağlamak için iddialı bir amaç belirledik.

2025 yılında tüm giysilerimizle ve 2030'a kadar tüm ayakkabı ve ekipmanlarımızla hedefimize ulaşma yolunda ilerliyoruz.

Tedarikçiler ve perakendeciler
ile birlikte çalışın

Doğadaki ayak izlerini azaltmaya yardımcı olmak için tedarikçilerimizle birlikte çalışmaya kararlıyız.

Hem misyonumuzu hem de değerlerimizi paylaşan perakendecilerle de işbirliği içerisindeyiz. Bu çabalar, The North Face'in ötesinde genel olarak endüstri üzerinde olumlu etkilere sahip olacak.

Sürdürülebilir ambalaj

Hedefimiz 2025 yılına kadar tek kullanımlık plastik ambalajı kullanımdan kaldırmak. Bu arada, kalan ürün ambalajlarını azaltmak ve daha geri dönüştürülebilir ambalajlar tasarlamak için çalışıyoruz.

Ürün etiketleri ve karton taşıma kolileri gibi tüm kağıt materyallerimiz için yalnızca geri dönüştürülmüş içerik ve / veya onaylı içerik kullanıyoruz.

Yeniden kullanılabilir ve
yeniden keşfetmeye hazır

Yenilenmiş ürünler keşfedilmeye hazır.
Çok yakında

Takipte kal

Her saniye bir kamyon dolusu çöp eşdeğerinde tekstil ürünleri yakılmakta veya çöplüklere atılmaktadır.
Bu ürün serüveninin burada bitmesine gerek yok.
Onlara ikinci bir şans verebiliriz.
The North Face Renewed ile bu ürünlerle yeni bir macera deneyimi yaşatıyoruz.
Onları onarıp, yeniliyor ve temizliyoruz, yeni bir görünüm ile yeniden keşfetmeye hazır hale getiriyoruz.

Şimdi sıra sende

;

E-posta adresinize gönderilen linki tıkladıktan sonra, üyelik işleminiz tamamlanacaktır.